פינוי דירה

שלום, שמי רון ואני מייסד ומנהל פינוי.4.יו. אשמח לתת לכם שירות איכותי ומקצועי המבוסס על ניסיון ומומחיות.

פינוי דירה
פינוי הדירה מתבסס על כמה אפשרויות, המתמצות באופן הבא:

האפשרות הראשונה והנפוצה שאנחנו נתקלים בה היא פינוי של דירה תמורת התכולה המצויה בה. זה אומר שאנחנו מפנים לבעל הדירה את כל הדברים שנמצאים בדירה בין עם זה ריהוט, ביגוד, מוצרי חשמל, כלי בית, דברי נוי או כל דבר אחר שקיים בבית גם אם יש בו שימוש וגם אם לא. בשביל זה אנחנו פה.

אתם מקבלים את השירות המלא שלנו והדבר משתלם לשני הצדדים כאשר כל אחד יוצא מרוצה בסופו של דבר. מצד אחד אנחנו נותנים לכם את השירות שלנו ומפנים לכם בית שלם עד מצב של ניקיון הבית בסוף העבודה ומעניקים לכם שקט, חיסכון בזמן ואמצעים ואת המסלול הקצר והיעיל ביותר בין המצב הנוכחי למצב הסופי הדרוש לכם. אנו נפנה את הבית או הדירה על צד הטוב ביותר, וכשאני אומר את זה אני באמת מתכוון לזה!

בכל עבודה שאנו מקבלים, אני שואף להגיע לרמות שירות ותפעול הכי גבוהות ומקצועיות שאפשר לבקש. יש לנו צוות עובדים מיומן שעובד איתנו כבר למעלה מעשור, כל אחד ואחד מהם יודע שעבודה טובה מביאה תוצאות ופועל בהתאם. לכן אנחנו הטובים והמקצועיים ביותר בכל הנוגע לפינוי דירה.

אנחנו שמים דגש על תרומה לקהילה כמו גם על מחזור ושמירה על איכות הסביבה, כולל חיטוי, ניקיון והותרת המקום מצוחצח ונקי ממפגעים תברואתיים ונעים לשהייה.

האפשרות השנייה שקיימת בפינוי דירה היא שתכולת הדירה תהייה מלאה בתכולה כמו באפשרות הראשונה ובנוסף פריטים בעלי ערך מוסף. תכולת דירה מכילה לדוגמא ביגוד, דברי-חשמל, רהיטים, כלי-בית, דברי- נוי או כל דבר אחר שקיים בבית כמו למשל דברי אומנות, פריטי יודאיקה, כלי עבודה וכו'.
הדברים שבדירה צריכים להיות בעלי ערך ויש להם משמעות הרבה יותר רצינית מהפינוי.

במקרים אלו אנחנו נקזז את דמי הפינוי ונוסיף לכם עבור כל התכולה של הבית. כלומר, אנו נפנה הכל גם אם יש מעט דברים שהם חסרי משמעות, "ג'אנק" או, במילים אחרות, דברים שאין לנו שימוש בהם ואין להם המשכיות מלבד תרומה. כאשר פריטים חסרי ערך לחלוטין יושלכו לאתרי אשפה מורשים ומוסדרים עפ"י חוק.

אשמח לתת את שירותיי לכל לקוח ובכל שעה.
חשוב לציין כי הפגישה היא ללא כל עלות ואין אף התחייבות מצדכם!
רון – 054-5858941

open-247

פ דירה